Spor Salonu ve Kompleksi !

Fit216 Sports Club & SPA

Fit 216 Sport Club & SPA  ( Spor Kompleksi ) 

İstanbul’un Kadıköy ile Göztepe semtleri arasında E5 karayolu kenarında bulunan ( İstanbul 216 ) projesi bünyesinde yer alan  Fit216 Spor Kompleksimiz 1500 m2 fitness salonuna sahip olup, en iyi şartlarda ve kalitede hizmet vermektedir.

Fitness sektöründe büyük bir salon olarak hizmet veren Fit 216 Spor Salonu, Değerli üyelerine her konuda en iyi ve kaliteli hizmet vermektedir. Profesyonal kadrosu ve ekibi en üst düzeyde olup, her zaman yardımcı olamaya hazır halde beklemektedirler.

Devasal Bir Spor Salonu

Herşey Burada !

img

Spor Salonunda içinde neler mevcut.

Fit 216 Spor Salonu içerisinde aerobik egzersiz bölümünde, Fitness sektöründe 100 yıllık geçmişi olan “BH” firmasının her birinde “SmartFocus” özelliği bulunan monitörlü koşubandları, eliptik, stepper ve stride trainer makinaları, yatay ve dikey bisiklet, kürek ergo, boks ringi, spining salonu, plates salonu ,cross fit antrenmanlarının da yapılacağı fonksiyonel egzersiz parkuru, anaerobik egzersiz olarak serbest ağırlıklar, kablo ağırlık makinaları ve ağırlık plakası yüklemeli makinalara sahip olup ayrıca salon dersleri için üç adet farklı büyüklüklerde stüdyolara sahiptir.

imgimg
img
img
img
Ulaşım Kolaylığı

Size Ne Kadar Yakınız ?

Fit 216 Spor Salonu Size Ne Kadar Yakın ?

Kadıköy, Acıbadem, Koşuyolu, Göztepe, Çamlıca ve çevresinde semtlere her koşulda yakın olan Fit 216 Spor Salonu ulaşım açısından çok kolay ve rahattır. Ayrıca her koşulda ulaşım mümkündür, E5 kenarında olması siz değerli üyelere kolaylık sağlamaktadır.

img

Salon Dersleri

Detaylı Bilgi…

Maximum'da Yaşa!

İletişim Bilgileri

© 2018 Fit216 Sports & SPA. (G.M.K. Spor Organizasyon A.Ş. )Bütün Hakları Saklıdır. 

YASAL UYARI: Bu sitede kullanılan yazılı ve görsel materyallerin izinsiz kullanılması ve kopyalanması yasaktır.
İzinsiz kullanımı halinde 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Yasasına istinaden suç duyurusunda bulunulacaktır.